Restaurace Parkhotel Terezín


V příjemném prostředí nekuřácké restaurace Vám rádi nabídneme pokrmy tradiční české i zahraniční kuchyně. K nabídce patří i široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů a samozřejmě dobrých vín.

Dáváme si záležet na kvalitě jídel, a proto se snažíme připravovat pokrmy pouze z čerstvých surovin od místních dodavatelů. Věříme proto, že si vyberete z nabídky tradičních hotových jídel, minutek a v letních měsících čerstvých zeleninových salátů.

V restauraci podáváme nejen velmi dobré a kvalitní české pivo, ale jistě si vyberete z mnoha druhů kávy i čajů a nealkoholických nápojů.

Restaurace má bezbarierový přístup včetně sociálního zařízení.

S kapacitou  restaurace pro až 200 hostů a profesionálním zázemím jsme vhodným cílem pro cestovní kanceláře a agentury, které tím mají možnost zajistit svým klientům stravování (viz sekce pro zájezdy), dále pak pro svatební hostiny, narozeninové oslavy, rauty, školení, firemní večírky (viz soukromé akce).

 

Dnes: 21.7.2018   Svátek má: Vítězslav


  Služby
Hotel Terezin

Nabízíme:

Permanentní magnetické upínače

Permanentní magnetické upínače pro broušení využívají sílu permanentních magnetů pro vytvoření dostatečné upínací síly potřebné při broušení, leštění, montážních pracích a pod.