Restaurace Parkhotel Terezín

Hotelová restaurace není v současné době otevřena pro veřejnost a slouží k podávání snídaní pro hotelové hosty a ke stravování objednaných skupin, případně k pořádání společenských akcí, jako jsou svatební hostiny, narozeninové oslavy, rauty, školení, firemní večírky, nebo smuteční hostiny (viz soukromé akce).

 

Pro objednávku cestovních kanceláří na stravování klientů ( až do kapacity 170 hostů ) použijte, prosím, e-mail info@hotelterezin.cz, nebo telefon +420 602 200 567.

Pro objednané skupiny připravujeme snídaně ( formou buffetu ), obědy a večeře ( jak formou buffetu, tak servírované ). Konkrétní nabídku Vám rádi zašleme.

 

Dnes: 16.11.2018   Svátek má: Otmar


  Služby
Hotel Terezin

Odkazovače:

Zubní kartáček LEBOND tu je pro vás

Ultrazvuk je moderní technologií, která se využívá v různých odvětvích. My pro vás máme zubní kartáček LEBOND. Pečujte lépe o své zuby. Tento zubní kartáček má četné výhody.

Záclonové garnýže, kvalitně

Chcete vašemu bytu dodat nový nádech? Pořízení garnýží na záclony je skvělým řešením! Pořiďte si je u nás za nízké ceny. Dále se u nás můžete potěšit nákupem nových záclon, které skvěle doplní Vás interiér.